Aktuális : FFC-1908 SZAC KSE, vasárnap 11:00 |
FFC-1908 SZAC KSE, vasárnap 11:00
El Presidente 2011.02.03. 09:49

Hétvégén lejátszuk első edzőmérkőzésünket
Csapatunk vasárnap lejátssza első felkészülési mérkőzését, és mostantól a bajnoki rajtig minden hétvégén játszunk. A téli felkészülést január 22-én három hete kezdtük, így már éppen ideje volt, hogy játékban is megmutatsa magát csapatunk. A téli felkészülés alatt, ami egészen március közepéig tart csapatunk hat edzőmeccset játszik, és nem utolsó sorban megmérkőzünk a kupában is, február 26-án, ahol a BLSZ I listavezetője vár ránk.
Hétvégi ellenfelünk a 1908 SZAC KSE csapata lesz. Ellenfelünk nagy múltú együttes, amely elsősorban a BLSZ I és a BLSZ I-b-ben szokott szerepelni. Idén a másik BLSZ II-es csoportban vitézkedik, és 11 győzelemmel, 1 döntetlennel, valamint 1 vereséggel magasan vezeti csoportját. Tehát hétvégén a BLSZ II két listavezetője csap össze. Ellenfelünk a télen már három edzőmérkőzést lejátszott a TNT kupa keretében. A Vecsés U19-es gárdáját 9:1-re, a Testvériség csapatát 5:3-ra, valamint a Previfitt-et 6:1-re múlta felül, így kilenc ponttal vezeti a csoportja tabelláját. Vasárnapi meccsünk előtt szombaton is pályára lép, akkor a Csillaghegy ellen. Érdekesség, hogy három játékosunk is itt nevelkedett, csapatkapitányunk, Katus Pisti, helyettese, Tánczi, valamint Váradi Tomi is évekig a SZAC-ban szerepelt.
Csapatunk három hete kezdte az edzéseket, és a gárda beszámolójából ítélve, kemény heteken vagyunk túl, a heti két edzés egy harmadik napi futóedzéssel is meg lett toldva. Keretünkhöz a télen hárman csatlakoztak, a bajnoki rajtig eldől, hogy kiket tudunk leigazolni közülük. Az edzőmérkőzéseken mindenki megismerkedhet velük is.
Elnökünknél a 2011-es pártolói kártyák a mérkőzés folyamán megvehetőek. Köszönjük!
FFC-1908 SZAC KSE
2011. február 06. vasárnap 11:00
Bp. IX. Könyves Kálmán krt. 26. Siketek pálya, műfű
Mindenkit szeretettel várunk, Tempó FFC!
|